Na apelu klas IV – VI w dniu 22 czerwca 2015 r. podsumowano udział uczniów w konkursach przedmiotowych oraz artystycznych.

Jedyną laureatką wojewódzkich konkursów przedmiotowych została Joanna Sadowska podczas Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego, a finalistką tego konkursu – Izabela Szewczyk.

Mistrzami ortografii zostały: Joanna Sadowska- I miejsce, Izabela Szewczyk-II miejsce oraz Aleksandra Ziarno, Justyna Dardzińska i Paulina Chaberek -wyróżnienia.Organizator – p. Irena Borawska.

Matematykami Roku zostali:

Kl. IVAnna Jarnutowska, II miejsce Paulina Chaberek, III miejsce – Klaudiusz Trzcinka,

Kl. V – Julia Krajewska, II miejsce – Mateusz Chojnowski, III – Anna Wesołowska,

Kl. VI – Izabela Szewczyk, II miejsce – Kacper Krajewski, III miejsce – Jan Kołodziejczyk, Joanna Sadowska.

Organizator – p. Ewa Putkowska, p. Dorota Górska.

W szkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA I miejsce zajęła Joanna Sadowska, II - Izabela Szewczyk, a III - Aleksandra Ziarno. Organizator konkursu – p. Wioleta Liszewska.

Organizatorka szkolnej edycji konkursu na szopkę bożonarodzeniową, p. Krystyna Mazur wręczyła dyplom wyróżnienia i za udział.

Pani Anna Gontarska podziękowała  dziewczętom, które pracowały w sklepiku szkolnym -  Natalii Jarnutowskiej i Magdalenie Cwalina i wręczyła drobne pamiątki.

Przedstawiono także najlepszych sportowców, którzy osiągali wysokie wyniki na wszystkich szczeblach rywalizacji, w tym także na zawodach wojewódzkich.

 

 

Omnibus 2015

    W dniu 21 maja 2015 r. w naszej szkole odbył się drugi etap kolejnej edycji Konkursu wiedzy ogólnej „Omnibus 2015". W II etapie tego konkursu wzięło  udział 9 uczestników ze szkół w Nowogrodzie, Dobrego Lasu, Jarnut i Kupisk.

  „Omnibusem 2015’’ został uczeń szkoły w Nowogrodzie -

– Karol Wyszyński ( 13 pkt).

Wyróżnienia otrzymali:

-Agata Jabłonowska Nowogród ( 10 pkt)

- Izabela Piaścik Dobry Las ( 9 pkt)

-Szymon Zawalich Kupiski ( 8 pkt)

- Bartosz Kołota Kupiski ( 8 pkt)

  Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do zobaczenia za rok!

                  

                                        Organizatorzy: Lidia Nagórska, Danuta Zegarzewska

29 maja  2015r.   w ZSS odbył się Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy im. Adama Chętnika zorganizowany  przez uczniów gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego, którego opiekunem   była  p. E. Przepiórka

 

Wyniki w kategorii: szkoły podstawowe

I miejsce- Joanna Sadowska Nowogród

II miejsce- Patrycja Korwek Nowogród

III miejsce-Katarzyna Walczyk Dobrylas

Wyróżnienia:

Justyna Dardzińska Nowogród

Ola Chojnowska Nowogród

Urszula Charubin Dobrylas

Rafał Korytkowski Miastkowo

Izabela Szewczyk Nowogród

Mateusz Dziczek Dobrylas


Wyniki w kategorii: gimnazjum

I miejsce- Izabela Rojewska Nowogród

II miejsce-Agnieszka Siwik Zbójna

III miejsce- Kinga Gutowska Nowogród

Wyróżnienia:

Weronika Grużewska Zbójna

Małgorzata Siwik Zbójna

Magdalena Banach Nowogród

Aleksandra Kosakowska Nowogród

Ewa Korytkowska Miastkowo

Patrycja Parzych Nowogród

27 maja 2015 r. odbył się finałowy test konkursu o tytuł "Matematyka Roku" w poszczególnych kategoriach wiekowych. 

Wyniki kolejnych etapów oraz finału przedstawia zestawienie:

L.p. Nazwisko i imię Klasa Wyniki II etapu Wyniki III etapu Razem Miejsce w grupie
1 Krzysztof Suchnicki IV b 10 14 24 IV
2 Klaudiusz Trzcinka IV a 10 16 26 III
3 Julia Mroczkowska IV a 6 16 22 V
4 Anna Jarnutowska IV a 14 18 32 I
5 Paulina Chaberek IV a 10 21 31 II
6 Aleksandra Święcica IV b 5 16 21 VI
7 Natalia Szewczyk IV b 3 12 15 VII
8 Julia Rezka V 8 13 21 IV
9 Julia Krajewska V 13 18 31 I
10 Mateusz Chludziński V 14 10 24 II
11 Anna Wesołowska  V 9 14 23 III
12 Jakub Maciocha V 3 0 3 V
13 Kacper Krajewski VI b 19 20 39 II
14 Szymon Kowalewski VI a 8 16 24 IV
15 Emil Kalinowski VI a 10 10 20 V
16 Izabela Szewczyk VI a 19 22 41 I
17 Jan Kołodziejczyk VI b 17 13 30 III
18 Joanna Sadowska VI a 11 19 30 III
19 Aleksandra Chojnowska VI a 7 9 16 VI
             
  Matematyk roku:          
  klas IV - Anna Jarnutowska        
  Klas V - Julia Krajewska          
 

Klas VI - Izabela Szewczyk

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

       

Komisja konkursowa przedstawia osoby zakwalifikowane do II etapu Konkursu Wiedzy Ogólnej "Omnibus 2015":

Nowogród:

Karol Wyszyński, Julia Chludzińska, Daniel Rezka, Agata Jabłonowska, Kamila Wasik

Kupiski:

Szymon Zawalich, Bartosz Kołota  

Jarnuty:

Michał Zieliński   

Dobrylas:

 Izabela Piaścik           

 II etap odbędzie  się 21.05.2015 roku o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Nowogrodzie. Wszystkim gratulujemy  i serdecznie zapraszamy!

   
© SP im. A.Chętnika w Nowogrodzie