Rozpoczął się nowy rok współzawodnictwa sportowego szkół Szkolnego Związku Sportowego. W Nowogrodzie,  na malowniczo położonych trasach nad brzegiem Narwi, w dniu 29. 09. 2018 r. rozegrano pierwsze zawody sportowe w tym roku szkolnym.  Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych sztafeta chłopców z nasze szkoły zajęła I miejsce, a sztafeta dziewcząt III miejsce.

Na tych samych trasach w dniu 6. 10. 2018 r. odbyły się Igrzyska Dzieci Grupy Zachodniej w sztafetowych biegach drużynowych. Po trudnej walce z najlepszymi zawodnikami z 6 powiatów, sztafeta chłopców zajęła IV miejsce, a  dziewczęta wywalczyły V miejsce.

Tym samym obie drużyny zakwalifikowały się do startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się 20. 10. 2018 r. w Augustowie.

Skład sztafety dziewcząt: Dagmara Dąbrowska , Diana Dąbrowska, Wiktoria Depta, Izabella Frąckiewicz, Martyna Konopka, Zuzanna Kowalczyk, Agnieszka Kulesza, Maria Modzelewska, Paulina Skorek, Anna Tabaka, rezerwowe-Dagmara Dąbrowska, Otylia Wyszyńska.

Skład  sztafety chłopców: Budziszewski Adam, Budziszewski Dawid, Chrostowski Damian, , Kordal Michał ,Kosiewicz Kamil ,Krajewski Igor , Kraska Dawid, Rezka Daniel, Wiski Daniel,  Zwierciadłowski Jakub ,rezerwowi - Kłak Łukasz, Zakszewski Paweł, Galanek Hubert, Wasik.

Nauczyciele  wychowania fizycznego: Renata Zając i Piotr Wasik